KONST / Litografier / Färglitografi 16218092
nr 1621 8092
Färglitografi
Signerad, segelbåtar. Färglitografi, bildmått: 44x59cm, yttermått inklusive ram: 51x66cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:32:26
100 kr
200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor